Ayrıca bu durumda kiralama bedeli aracın alış fiyatından düşülecektir.

Ayrıca bu durumda kiralama bedeli aracın alış fiyatından düşülecektir.

Onlarla birlikte, üst üste beşinci sezon için, Mitsubishi’nin donattığı yeni dizel yakıtın geliştirilmesinden sorumlu olan ve Kasım ayı başında San limanlarına gemi ile 29.000 litreden az olmamak üzere bırakılan Repsol olacak. Antonio ve Buenos Aires, ekipmanlarını yakıt ikmali için sağlanan yerlere yerleştirecekleri yerden.

KENDİ FOTOĞRAFLARINIZI VE VİDEOLARINIZI ‘OBJECTIVE SPORT’DA YÜKLEYİN

Yüzünde 24 çivi ve dört tabak bulunan Oriol Mena, kendisini Enduro’nun “demir adamı” olarak tanımlıyor. Uzmanlık konusunda yeni bir vaat olan 21 yaşındaki bu pilot, 16 Nisan 2007’de tam anlamıyla yüzünü kırdığı acımasız bir kaza geçirmesine rağmen eyleme döndüğü için şanslı. Yarın Pazar, aksiliklerini belli bir mizahla tatlandırmakta tereddüt etmeyen Oriol’da, onu Sant Jordi’de, Barselona’daki onuncu Indoor Enduro’da dünyanın en iyi sürücüleriyle yarışırken göreceğiz çünkü kendisi de güvence verdiği gibi, “duracak kimse yok”.

“Almería’da, İspanya Şampiyonası’nda Micki Arpa ile kafa kafaya çarpıştım,” şimdi yüzünü, burun septumunun genişliğinden daha fazla kaza belirtisi olmadan bir araya getirmeyi başardığını hatırlıyor. Bir motosiklet yarışçısından çok bir boksörünki gibi. Palomares’te, Nacional’ın üçüncü turunun tartışmasında, etabın ilk zamanlanmış özel yarışını bitirdikten kısa bir süre sonra, Micki Arpa kafasını bir ağaca vurup geri çekilip “ters yöne gittiğini” bilmeden şaşırdı. Aynı anda Mena şoktan kaçamadı. “Miğferin şansı, evet. Eğer onun için olmasaydı ne olurdu bilmiyorum, ama yine de ön taraftaki şok acımasızdı.” Arpa, omzunda ve kaburgalarında küçük bir travmadan başka bir şey yaşamadı. Mena, belirsiz bir prognozun olası sonuçları nedeniyle anın endişesiyle acilen tahliye edildi.

“Ameliyathaneden ağzım dikili olarak çıktım ve hatırlıyorum ki konuşamadan, istediğim ilk şey açlıktan jambonlu sandviçti” diye hatırlıyor. Ancak bir ısırık alabilmek için önceden birkaç gün geçmesi gerekiyordu, ancak bir şey engelleyemiyorsa sabırsızlığı oldu ve kısa süre sonra “Doktora ne zaman bisiklete binebileceğimi sordum. Cevap, yapmam gerektiğiydi. Sakin ol ve en azından gelecek yıla kadar beklemesi gerekiyor. “

Göz yuvasında bir plaka, burun septumunda bir diğeri, mandibulada üçte bir ve maksillada dördüncü 24 çivi ile bir arada tutularak, onu bir ‘cyborg’ olarak hayal etmek kolaydır, kurgu sinemasında biz Yapay teknoloji kullanarak organizmanın yeteneklerini geliştirmek amacıyla yaratılan, yarı organik ve yarı mekanik yaratıklar olan ‘Robocop’ veya ‘Terminatör’ü izlemeyi keşfedin. Şaka yaparken, “Havaalanı kontrollerini geçerken sorun yaşıyorum.” Dahası, en büyük sekellerinden biri de sol gözde görme kaybı olmuştur. “Operasyon için o gözdeki optik sinirleri kesmek zorunda kaldılar ve şimdi kendimi sadece doğru olanla savunuyorum. Solda çok az görüyorum, ancak yavaş yavaş görme yetimi düzelteceğimi söylediler”.

Kötü transını haklı çıkararak “Bu oyunun bir parçası” diyor. “Annem, her şeyden önce, yeniden düşünmemi söyledi, ancak motosikletler benim tutkum, Pazar günü Sant Jordi’de olacağım ve yapmaya devam ettiğim şeyden daha da gurur duymaya devam etmeyi umuyorum.” Kazadan sadece altı ay sonra, Cristóbal Guerrero, Lorenzo Santolino ve Carlos Andreu ile birlikte genç takımın bir üyesi olarak Six Days of Enduro’ya katılmak için Şili’ye gitti ve zafer ilan etti. “Doktor bana deli olduğunu söyledi.”

GÜNÜN EN ÇOK OLDUĞU HABERLERİ SMS İLE MOBİLİNİZDE ALIN

Bu yıl şimdiye kadar her iki günde bir Katalan yollarında bir kişi öldü. Böylece 2018, 2017’den çok daha trajik olma yolunda ilerliyor. Ocak ve Kasım arasında meydana gelen 149 ölümlü kazada sürücüler, yolcular ve yayalar dahil 175 kişi hayatını kaybetti. 2017 yılının aynı dönemine ait rakamlarla karşılaştırıldığında mağdurlarla ilgili talepler% 18 arttı. Ölümlerin sayısı% 20 arttı. Trafik Genel Müdürlüğü’nün kaba ve açık kampanyaları ve Servei Català del Trànsit’in hıza karşı uyarıları ile bile bu eğilimi düzeltmek Aralık ayı için zor olacak.

Gazete

Resmi istatistiklerde çoğu otomobil ile seyahat eden 175 ölümden 98’i, ancak ölen sürücü sayısı büyük ölçüde öne çıkıyor, 37. 2018’de trafik kazası mağdurları arasında ayrıca 14 yaya ve iki bisikletçi var.

Servei Català del Trànsit yetkilileri tarafından dikkate alınacak eğilimdeki bir değişikliği yansıtan verilerden biri, dahil olan tek bir aracın bulunduğu kaza sayısının% 43 ve kalkış sayısının 63 artmasıdır. %. rota. Devreden kazalar da dörtten 13’e yükseliyor. Dikkat dağıtıcı unsurlar bu tür kazaların nedeni gibi görünüyor.

Volkswagen’in Das WeltAuto web sitesi, geçtiğimiz yıl 4,5 milyondan fazla ziyaretle ikinci el araç markaları arasında lider çevrimiçi portal haline geldi. Kota arama motoru, finansal hesaplayıcı, 360º videolar veya araca aksesuar dahil etme imkanı gibi ayrıcalıklı işlevlere sahip olan İnternet platformu, çok daha kolay, görsel gezinme ve sezgisel bir şekilde kullanıcı deneyimini iyileştirerek tamamen yenilenmiştir. her tür cihazda.

Zeta Motoru

Web’in ana yenilikleri arasında, istediğiniz aracı ücretsiz bir arama yaparak, üstyapıya, çevre etiketine, kota veya konuma göre bulmanızı sağlayan yeni bir arama motoru bulunmaktadır. Tüm arabalar hem sonuçta hem de dosyada DGT çevre rozetini gösterir ve ayrıca istenen araç artık mevcut değilse müşteriye benzer teklifler otomatik olarak sunulur.

Ayrıca kullanıcı, bir aracın bilgilerini WhatsApp, diğer sosyal ağlar veya e-posta üzerinden paylaşabilir, ayrıca bir aracın fiyatı düştüğünde bildirim alabilir veya telefonla kendisiyle iletişime geçmesini talep edebilir. En önemli yeniliklerden bir diğeri de plaka değerlendirmesi ve müşterinin tüm şüphelerini cevaplayabileceği bir sohbettir.

|

Web’den rakamlar

Das WeltAuto, bu yılı yaklaşık 60.000 araçlık satışla kapatmayı planlıyor; bu, 2017’ye kıyasla% 14’lük bir artışla, İspanya’daki tüm VO pazarı için büyüme tahminlerinin çok üzerinde. Bu satış hacmi, 2025 ufkunda 100.000 adetlik bir satış hacmi öngören stratejik plan hükümlerine uygundur.

Das WeltAuto, 130’dan fazla ticari danışmanla 22 bayinin temsil edileceği 5.300 metrekarelik bir stantta yer alacağı Barselona’daki Salon Ocasión’a olan bağlılığını pekiştiriyor. Markanın, tamamı DGT çevre rozeti taşıyan, kalıcı olarak sergilenen toplam 230 aracı olacak.

Barselona’daki Ocasión Salon kapılarını açıyor

Katalonya’da ikinci el otomobil satışları% 9,6 büyüyecek

Ayrıca Das WeltAuto standında ziyaretçilerin 750 araçlık sanal bir stokla ilgili tüm bilgileri alabilecekleri dijital bir alan olacak. Fuar süresince (30 Kasım – 9 Aralık tarihleri ​​arasında Fira de Barcelona-Montjüic’te) müşteriler, araçlarını Volkswagen Financial Services ile finanse ederlerse 2.000 Euro’luk ek bir indirimden yararlanabilecekler.

Jaguar İspanya,% 100 saf elektrikli I-Pace sayesinde elektrikli mobiliteyi artırmaya yardımcı olmayı umduğu I-Pace Club programını tanıttı. Girişim, İngiliz üreticinin müşterilerine, I-Pace araçlarını satın aldıktan sonra, her durumda hareket kabiliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla olağanüstü çözümler sunmanın bir yolu olarak tanımlanıyor.

Jaguar İspanya tarafından geliştirilen yeni program, I-Pace Club sahiplerine, diğer birçok seçeneğin yanı sıra, yeniden şarj etme imkanı olmayan bir bölgeye yolculuk yapmaları gerektiğinde bir F-Pace kiralama imkanı sunuyor.

Programın bir başka hizmeti de, I-Pace’inizin yarımadanın herhangi bir noktasına veya Balear Adaları’ndaki tatil yerinize ücretsiz olarak gidiş-dönüş transferini talep etme imkânıdır https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/, bu şekilde aracınızın tam yüklü olarak keyfini çıkarabilirsiniz. tatilin ilk gününden itibaren.

JAGUAR |

Buna ek olarak, Jaguar Financial Services ile I-Pace’lerinin satın alınmasını finanse etmek isteyen müşteriler, araçlarının fiyatında, şarj cihazının ortalama maliyetine eşdeğer olan 1.000 avroya varan bir indirim elde etme fırsatına sahip olacaklar. dinamik yük dengeleme ve bağlantı ile.

Ve yeni Jaguar I-Pace’in testiyle ilgilenen herkes için marka, sürücünün satın almaya karar verebilmesi için on gün boyunca bir I-Pace kiralayabilecek. Ayrıca bu durumda kiralama bedeli aracın alış fiyatından düşülecektir.

Dua Lipa, yenilikçi işbirliği ile Jaguar’a katıldı

Jaguar I-Pace, İngiliz Kanalı’nı yeniden şarj etmeden geçiyor

Yeni Jaguar I-Pace modeli artık İspanya’daki tüm resmi Jaguar EV bayi ağında 79.100 Euro’dan başlayan bir fiyatla mevcut, ayrıca resmi Jaguar elektrik bayileri ağında I- hakkında bilgi ve tavsiyeler bulabilirsiniz. Pace Club programı ve olası elektrik tesisatları.

Gecenin karanlığı, yeni Peugeot 508’in performansını test etmek için İspanyol toplumunun farklı yıldızlarını bir araya getirdi. Modelin elçisi olan aktör Ernerto Alterio, Edurne, Verónica Blume, María León ve tenisçiler David Ferrer’in olduğu bir gruba liderlik etti. ve Pablo Carreño.